Hydrafacial Cilt Bakım Uygulaması

Hydrafacial Cilt Bakım Uygulaması

Hydrafacial nedir?

Dünyada cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratan, yeni bir teknoloji olan HydraFacial,  dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır. 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilmiştir. Diğer sistemlerden farklı olarak Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunuyor. Vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Hydrafacial artık birçok elit merkez tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmez cihazı olarak görülüyor.

 

Hydrafacial nasıl etki eder?

Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem sadece bir cilt temizleme sistemi olmayıp, cilt temizleme, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Hydrafacial uygulamasında neler yapılır?

  • Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.
  • Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.
  • Vortex ekstraksiyon ve gözenek temizliği ile özellikle burun çevresindeki siyah noktalar temizlenir.
  • Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.
  • Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

 

Hydrafacial hangi durumlarda etkilidir?

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

 

Hydrafacial kimlere uygulanabilir?

Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabiliyor.

 

Hydrafacial kaç seans önerilir?

Haftada 1 kez olmak üzere, 3-4 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için 2-3 ayda bir tek seans yapılması önerilir.


Lazer Uygulamaları

İletişim Bilgileri

Adres

Suadiye Mah. Bağdat Cad.
Selçuk Apt. 397/1 B blok D:17
Şaşkınbakkal, Kadıköy / İstanbul

Bir "TIK" Yakındayız